طراحی فروشگاه اینترنتی

اگر هدف شما از طراحی سایت فروشگاهی ورود به عرصه رقابت با سایت ها و شرکت های رقیب است، اگر به دنبال ایجاد استارتاپ و بیزنس جدید در دنیای آنلاین هستید، قطعا یک سایت اختصاصی فروشگاه اینترنتی اینترنتی لازمه موفقیت کسب و کار شماست. با طراحی فروشگاه اینترنتی محصولات خود را به صورت غیر حضوری و سریع بفروشید.

مشاوره رایگان

چرا طراحی وب سایت مهم است؟!

امروزه کسب و کار ها تنوع بسیار زیادی به خود گرفته اند و به دنبال آن، با افزایش این تنوع، فضای رقابتی بودن بازار بیش از پیش، افزایش پیدا کرده. شما برای دستیابی به این حجم از مخاطبین نیاز به کانال های تبلیغاتی گسترده ای دارید. یکی از بهینه ترین و اصولی ترین راهکار، طراحی وب سایت است. داشتن یک سایت در کسب و کار اینترنتی یک امر ضروری است.

هرچند امروزه بنا به گرایش مردم به سمت تلفن های هوشمند، وجود یک اپلیکیشن مناسب نیز برای رشد کسب و کار خود در بستر آنلاین بشدت احساس می شود. پس می توان نتیجه گرفت در دنیایی که افراد بیشتر زمان خود را در اینترنتی سپردی می کنند، وجود یک وب سایت اختصاصی و درکنار طراحی اپلیکیشن موبایل مزیت بزرگی محسوب می شود.

در هر زمینه ای که مشغول به فعالیت هستید، برای اینکه بتوانید خدمات خود را به بهترین شکل ارائه دهید و یا اینکه به معرفی تخصص و ویژگی های شخصی خود بپردازید، نیاز به طراحی سایت اختصاصی دارید. امروزه با توجه به گسترش استفاده از خدمات آنلاین در میان مردم، برای به موفقیت رسیدن نیاز است که در فضای اینترنت فعالیتی تاثیرگذار داشته باشید.

ویژگی های متمایزکننده تیم ما

✔ توجه ویژه به (UI و UX)

✔ صفر تا صد کدنویسی اختصاصی

✔ ارائه نسخه هماهنگ با گوشی

✔ توجه به سئو از ابتدای طراحی

✔ پشتیبانی پس از تحویل

فیلترهای بیشتر

امکان ثبت پیشنهاد

پرداخت کارت به کارت

ویدیو آموزشی کار با پنل

افزودن سوال متداول

فیلتر نمودار قیمت

مراحل ساخت و نکات کلیدی در فروشگاه آنلاین

برای ساخت فروشگاه اینترنتی آنلاین…

در ابتدای می بایست به یک سری نکات توجه داشت. رعایت نمودن این موارد در موفقیت و پیشرفت شما نقش بسزایی دارد. با سپردن ساخت فروشگاه آنلاین خود به تیم ما، تمامی مراحل به بهترین و سریع ترین شکل ممکن انجام خواهد گرفت که منجربه افزایش سودآوری کسب و کارتان می شود

هدف گذاری از ایجاد فروشگاه اینترنتی

تعیین بازار هدف خود برای چه قشر از کاربران

انتخاب دامنه، هاست و پیاده سازی فروشگاه آنلاین

تولید محتوای مناسب با رعایت نکات کلیدی سئو در نتایج جست و جوی کاربران

مشخص کردن محصولات خود

طراح کسب و کار معین

پشتیبانی مناسب و جلب اعتماد مشتریان

قرار دادن محصولات فروشگاه با جزئیات کافی، تصاویر مناسب و جذاب برای بازدید

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

اگر در زمینه طراحی سایت فروشگاهی سوالی دارید، می‌توانید با ما در میان بگذارید.  اگر شماره موبایل خود را وارد کنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند. همچنین می‌توانید از طریق  واتس آپ با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان